Spaní ve škole

Ve čtvrtek 2.května jsme měli nejen Oborový den, ale konečně jsme přespali ve škole. O Vánocích jsme to nestihli, tak jsme si to vynahradili nyní na jaře. Počasí nám sice nepřálo, stezku odvahy a procházku večerní Náměští jsme museli odložit, přesto jsme si to užili.Zkusili jsme si vědomostní a sportovní soutěž Labyrint, zahráli si zábavné hry, opekli si špekáčky(i když jen v troubě) a pošmákli si na buchtách od maminek.Opět nezklamaly, opět veeeeeliká pochvala:-)Večer jsme si četli vlastní knihy a hlavně řádili dlouho do noci-tedy někteří. Některým bylo i smutno, ale zvládli to a jsme připraveni na blížící se školu v přírodě. Ráno jsme se vydatně nasnídali a rozešli se do tříd, podle toho, jaký jsme si zvolili oborový den.

Snad to ještě někdy zopakujeme:-)

Spaní ve škole